www.graf-barf.cz
"Štěstí v kostce." Graf Barf - syrová strava pro psy.
Naše produkty dodáváme v zamrazeném stavu do pohodlí vašich domovů.

Proč Graf Barf

Vše o našich produktech.

#01  Proč má Váš pes s Graf Barf neustále pestrou stravu? 

Graf Barf kompletní menu se skládají z mnoha rozdílných syrových složek: v plnohodnotném hovězím menu je například 16 rozdílných kostek, u jehněčího je to 9. Tak nalezne Váš čtyřnohý přítel ve své misce každý den rozdílné chuti a různé složení, mimo jiné je i velkým zdrojem proteinů.
Graf Barf je také určen pro alergické psy.  

#02  Proč se neoznačujeme jako samostatné krmivo?

Kostky Graf Barf jsou ručně tříděny a baleny. Vědomě se zříkáme průmyslových směsí, proto může být složení poněkud rozdílné.  Přesto dostane Váš pes ve třech až čtyrech baleních vše co potřebuje.
I ve volné přírodě dochází ve stravě k výkyvům.  Graf Barf menu zajistí přirozený příjem potravy. Díky zkrmení několika balení  přijme Váš pes v období tří až čtyř týdnů ty nejdůležitější výživové látky a stopové prvky, stejně tak jako by tomu bylo i v přírodě, neboť i v ní se kořist neskládá pouze z masa. 
Máte-li i přesto přání dát Vašemu psovi něco vyjímečného, doporučíme Vám naši paštiku. Každá paštiková kostka je sama o sobě vyvážené a plnohodnotné menu. Všechny přísady jsou stejnoměrně smíchány, obsahují jemně nasekané kosti a speciální olej Graf Barf. Díky tomu se stává paštika ideální barfovou stravou pro malé psy a seniory. 

#03  Proč nemají naše "plnohodnotná" menu žádné zeleninové kostky?

Graf Barf plnohodnotné menu funguje na principu ulovené kořisti, stejně jako v přírodě obsahuje kořist ve svých vnitřnostech natrávenou potravu. Díky přítomnosti těchto nevymývaných vnitřností není potřeba doplňovat naše menu o další zeleninu. S našimi menu tak Váš pes dostane dostatek výživově důležitých a potřebných prvků v naprosto přirozené formě. Tím se stává Graf Barf ideální stravou pro psy, kteří trpí alergiemi.
Máte-li i přesto přání a potřebu obohatit Vaše kompletní menu o zeleninu, doporučujeme Vám plnohodnotné menu Plus obohacené o ovoce a zeleninu.  

#04  Proč naše nabídka obsahuje pouze hovězí, jehněčí a kuřecí?

Graf Barf používá pro své menu s ohledem na estetické důvody pouze maso z našeho regionu a vědomě vynechává exotická zvířata. 
 Snažíme se nabídnout pro Vašemu mazlíčkovi plnohodnotné menu z jednoho proteinového zdroje. K tomu je hovězí, jehněčí a kuřecí maso naprosto ideální a nabízí tím kvalitní stravu. Právě proto obsahují naše menu vše co Váš pes potřebuje. 

#05  Proč musím přidávat k sensitiv menu ještě sensitive plus prášek?

Pro chlupáče majícího problémy se zažíváním nejsou kosti a vnitřnosti vhodnou potravou. S našimi experty jsme dali hlavy dohromady a vytvořili jsme prášek sensitiv plus, který obsahuje kalcium, fostor, vitamíny a minerální látky. Tato náhražka je zcela na přírodní bázi a je dokonale vyladěná pro doplnění  sensitiv menu jehněčí nebo hovězí.
Skládá se: mletá slunečnicová semínka, lněné semínko, calciumcarbonat, spirulina, hroznová jádra bez oleje, mořská sůl, kopřivové listy


#06  Proč je dodatečně přidávám olej?

Olej patří vždy k barfování. Dodává vitamíny D, E, kyselinu linolovou, je bohatý na omega 3 a omega 6 mastné kyseliny.
Protože Graf Barf menu nejsou mleté nýbrž ponechány v kuse, nedá se olej přidat při přípravě. 
Vy jej jednoduše přidáte vždy čerstvě těsně před krmením. 


 
www.graf-barf.cz
LeDaNo, s.r.o.
Divadelní 19
586 01 Jihlava
+420 776 044 620
email@graf-barf.cz

IČ: 09381244
DIČ: CZ09381244
Č.Ú. 2101848528/2010
Kamenný obchod:
Divadelní 19, 58601, Jihlava,
otevírací doba:
Út: 09:00 - 13:00
St: 12:00 - 17:00
Čt: 09:00 - 13:00
Naše produkty dodáváme v zamrazeném stavu do pohodlí vašich domovů.
© www.graf-barf.cz 2024
Obsah těchto webových stránek, zejména překlady originálních textů firmy Graf Barf jsou majetkem firmy LeDaNo, s.r.o.
Jakékoliv kopírování a veřejné šíření těchto překladů je bez předchozí domluvy přísně zakázáno.
V případě potřebyse na nás obraťte prostřednictvím emailu: email@graf-barf.cz nebo telefonu +420776044620
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.